Pakalpojumi, kurus mēs sniedzam

Mūsu aģentūra “ITSherlock” īsteno labāko IT-kandidātu meklēšanu balstoties uz mūsu klienta konkrētām vajadzībām un sniedz labāko iespējamo personāla atlasi IT-uzņēmumiem.

Profesionālā atlase

Mūsu aģentūra “ITSherlock” veic obligātas intervijas ar kandidātiem atkarībā no IT uzņēmumu vajadzībām gan kandidāta dzimtajā valodā, ka arī valodā, kurā tiks veikts darbs. Tas tiek darīts pēc sākotnējās atlases un pirms informācijas sniegšanas mūsu klientiem par potenciālo kandidātu. Pakāpeniskais profesionālās atlases process palīdz mūsu aģentūrai sameklēt priekš Jums, dārgie klienti, visvērtīgākos kandidātus no uzņēmuma iekšējās uzņēmējdarbības kultūras un tehnisko prasību viedokļa.

Procesa vadība
Aģentūra “ITSherlock” nodrošina pakāpenisku kandidāta izskatīšanu un piedāvā 100% atbalstu mūsu klientiem un IT-kandidātiem intervēšanas procesā, kā mērķis ir novērst visus pārpratumus un neprecizitātes darba pieņemšanas procesā.
IT-talantu privilēģijas
Mēs sniedzam ekskluzīvu informāciju ar unikāliem darba piedāvājumiem, kas nav publiski pieejami.
Mēs piedāvājam unikālu informāciju par komandas darba specifiku Eiropas Savienības un pasaules darba tirgos.
Mēs veicam darba meklēšanu kandidātiem IT nozarē ar iespēju pārcelties uz Eiropas Savienības valstīm.
Mūsu garantijas
Kompānija “ITSherlock” nodrošina 100% atbalsu mūsu kandidātiem un klientiem pēc darba līguma noslēgšanas un darba pienākumu sākšanas, kā mērķis ir nodrošināt veiksmīgu un efektīvu adaptācijas procesu.

IT-kandidātu darba meklēšanas process

"Šeit un tagad"

Izvēlieties jebkuru nozari IT-tehnoloģijās un vakances, kuras Jūs interesē un aizpildiet online pieteikumu! Nosūtiet savu kontaktinformāciju mūsu aģentūrai pa e-pastu vai izmantojot sociālos tīklus, un mēs ar Jums sazināsimies.

Jums ir problēmas ar darba meklēšanu?

Nosūtiet savu CV uz mūsu aģentūru un norādiet tur savas prioritātes attiecībā uz vēlamo darba pozīciju, un mēs parūpēsimies par pārējo!

Vai jūs esat kandidāts? Mēs atradīsim jums labāko darbu.

Tikai viens fails.
2 MB ierobežojums.
Atļautie veidi: pdf, doc, docx, pages.
Izlasiet mūsu privātuma politiku.